HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

Yılgör Makine İnşaat

YILGÖR MAKİNA HAKKINDA

Özellikle ağaç sanayi sektöründe, pnömatik transfer hatları, siklonlar, silolar ve bantlı konveyörler, depolama tankları, yakıt tankları, kumlama boya ve izolasyon, basınçlı boru tesisatları, kızgın yağ tesisatları olmak üzere komple tesis makine montajı ve de montajı ayrıca çelik konstrüksiyon bina, çatı imalat ve montaj işlerini gerçekleştirmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Firmamızın misyon ve vizyonuna yakışır bir şekilde oluşturulan firma kültürü ile kalite üretilmez yaşanır ilkesi doğrultusunda sürekli iyileştirme çalışmaları ile bir yaşam felsefesi olarak uygulanmasını sağlamaktır.
  • Ürün portföyü, maliyet ve zaman bileşkesi çerçevesinde sektörel yeniliklerde öncü uygulamalarla geliştirerek müşteride optimum fayda hedefine ulaşıp, müşterilerimizin üründen ve hizmetten beklediği performansı maksimum seviyeye çıkartmaktır.
  • Hedeflerimiz doğrultusunda kalite anlayışımız sadece ürün ve hizmet kalitesi ile sınırlı olmayıp, tüm iş ilişkilerini kapsayan eğitim, beceri ve yetkinliği ön planda tutan, tüm çalışanlarımızın katkıları ile ulaşılan bir gelişmişlik seviyesidir.

'KALİTE ÜRETİLMEZ YAŞANIR!' ilkesi doğrultusunda sürekli iyileştirme çalışmalarıyla YILGÖR MAKİNA kalitenin bir yaşam felsefesi olarak uygulanmasını sağlamaktadır. Firmamız tüm endüstriyel projelerinizi gerçekleştirebilecek makine, ekipman, mühendis ve iş gücüne sahiptir.